Referencje w wersji tekstowej
GALWANIZERNIA KARAT
Szanowni Państwo,
W 2008 roku Panowie Wojciech i Sebastian Pawlak stworzyli, zainstalowali i uruchomili w naszej galwanizerni komputerowy system automatycznego sterowania dwoma wózkami bębnowej linii galwanizerskiej składającej się z trzydziestu wanien.
Funkcjonalność komputerowego systemu sterowania wózkami:
• automatyczne prowadzenie bębnów między wannami,
• precyzyjne utrzymywanie założonych parametrów technologicznych,
• wizualizacja stanu procesu i zawartości wanien,
• informacja statystyczna pozwalająca określić wydajność,
• nieskomplikowana obsługa; menu w języku polskim; komunikaty głosowe w języku polskim.
System sterowania został wykonany w korzystnej cenie. Stworzone oprogramowanie komputera działa poprawnie. Wdrożone rozwiązanie zoptymalizowało wydajność produkcji w zakładzie oraz pozwala utrzymywać założone parametry technologiczne. Automatyczne sterowanie pozwoliło ograniczyć liczbę pracowników potrzebnych do obsługi linii. Dzięki systemowi komputerowemu, w jednym czasie na linii może znajdować się wiele bębnów, przy czym każdy z nich może być prowadzony według innego cyklogramu (programu technologicznego). Dzięki takiemu rozwiązaniu istnieje możliwość optymalnej produkcji krótkich serii, bez potrzeby opróżniania linii z bębnów jednego programu technologicznego, przed rozpoczęciem produkcji zgodnie z innym programem technologicznym.
Podczas pobytów w naszej galwanizerni, Panowie Wojciech i Sebastian Pawlak chętnie dzielili się wiedzą techniczną. Bardzo dobrze wspominamy współpracę.
Z poważaniem,
Waldemar Greliak
CARBOMET
Panowie Wojciech i Sebastian Pawlak wykonali w naszym zakładzie następujące prace oraz zbudowali następujące urządzenia:
- rok 2008: budowa, instalacja i uruchomienie Mikroprocesorowego Regulatora Mocy i Czasu Zgrzewania z sześcioma modułami tyrystorowymi
- rok 2009: budowa, instalacja i uruchomienie, współpracującego ze sterowaniem komputerowym zgrzewarki wielopunktowej, układu opartego o falownik do płynnej regulacji prędkości bramy
- rok 2009: budowa, instalacja i uruchomienie dwóch Mikroprocesorowych Regulatorów Mocy i Czasu Zgrzewania z trzema modułami tyrystorowymi każdy
- rok 2009: budowa, instalacja i uruchomienie Mikroprocesorowego Regulatora Mocy i Czasu Zgrzewania z sześcioma modułami tyrystorowymi
- rok 2010: budowa, instalacja i uruchomienie dwóch Mikroprocesorowych Regulatorów Mocy i Czasu Zgrzewania z trzema modułami tyrystorowymi każdy
- rok 2011: budowa, instalacja i uruchomienie dwóch Mikroprocesorowych Regulatorów Mocy i Czasu Zgrzewania z sześcioma modułami tyrystorowymi każdy
Nasza współpraca zawsze przebiegała bez problemów, w miłej atmosferze. Wszystkie zbudowane urządzenia pracują bezawaryjnie. Wdrożenie Mikroprocesorowych Regulatorów Mocy i Czasu Zgrzewania przyczyniło się do wyeliminowania uprzednio występujących awarii układów zasilania transformatorów zgrzewalniczych zgrzewarek wielopunktowych w naszym zakładzie.
Z wyrazami szacunku
mgr inż. Krzysztof Nagadowski
wiceprezes zarządu
WEMET Sp.c.
Panowie Wojciech Pawlak i Sebastian Pawlak współpracują z naszą firmą od wielu lat. Przebieg tej współpracy przedstawia się następująco:
inż. Wojciech Pawlak
• inż. Wojciech Pawlak, współpracując z firmą Wemet od ponad 20 lat, stworzył regulatory mocy i czasu zgrzewania do kilkudziesięciu zgrzewarek wielopunktowych.
inż. Wojciech Pawlak i mgr inż. Sebastian Pawlak
• w 2002 roku opracowali i od tego czasu uruchomili kilkadziesiąt układów sterowania z komputerem do wielopunktowych zgrzewarek firmy Wemet,
• w 2004 roku opracowali i od tego czasu uruchomili kilkadziesiąt mikroprocesorowych regulatorów mocy i czasu zgrzewania do wielopunktowych zgrzewarek firmy Wemet,
• opracowali najnowszą wersję systemu sterowania z panelem operatorskim, sterownikiem programowalnym i serwonapędem,
• wykonali liczne mikroprocesorowe regulatory mocy i czasu zgrzewania do zgrzewarek jednopunktowych firmy Wemet.
Nasza współpraca zawsze przebiegała w dobrej atmosferze sprzyjającej powstaniu dużej liczby zgrzewarek wielopunktowych wyposażonych w nowoczesne układy sterowania oraz regulatory mocy i czasu zgrzewania. Panowie Wojciech i Sebastian Pawlak dali się poznać jako fachowcy. Stworzone przez nich układy i systemy sterowania odznaczają się konkurencyjną ceną, wysoką niezawodnością oraz nowoczesnością (wykorzystanie komputerów, paneli operatorskich, sterowników programowalnych, sieci przemysłowych, serwonapędów, mikrokontrolerów, autorskiego oprogramowania). Zawsze możemy liczyć na kompetentne doradztwo techniczne.
Miło nam wystawić niniejszy list referencyjny Panom Wojciechowi oraz Sebastianowi Pawlakowi. Stanowią oni zespół rzetelnych specjalistów w takich dziedzinach, jak automatyka przemysłowa, elektronika, energoelektronika, informatyka, programowanie (komputerów, mikrokontrolerów, sterowników programowalnych, paneli operatorskich, serwonapędów programowalnych).
Wemet Sp.c.
12 grudnia 2012 roku, Gostyń
PROMAR S.A.
Panowie Wojciech Pawlak oraz Sebastian Pawlak z Warszawy zbudowali, dostarczyli, zamontowali oraz uruchomili w 2011 roku w naszej firmie system automatycznego sterowania ciągarką 50T do produkcji prętów ciągnionych. Przedsięwzięcie polegało na stworzeniu kompleksowego systemu automatycznego sterowania, opartego o sterowniki programowalne PLC. Obecnie ciągarka może być obsługiwana przez jednego operatora, którego rola ogranicza się do rozładunku paczki prętów na transporterze załadowczym, a następnie do nadzoru procesu produkcji.
Zakres wykonanych prac:
- projekt układu automatycznego sterowania,
- opracowanie algorytmu sterowania i zaprogramowanie dwóch sterowników PLC,
- poprowadzenie okablowania obwodu sterowania i obwodu siłowego (ponad 700mb kabli),
- instalacja kilkudziesięciu indukcyjnych czujników zbliżeniowych,
- wykonanie i instalacja skrzynek przyłączeniowych,
- wykonanie dwóch pulpitów sterowniczych,
- wykonanie układu elektrycznego i elektronicznego dwóch szaf sterowniczych,
- wykonanie przekształtnika tyrystorowego napędu silnika elektrycznego 250kW prądu stałego ciągnącego wózek (układ posiada płynną regulację prędkości oraz układ wzbudzenia zależnego),
- wykonanie przekształtnika tyrystorowego napędu silnika elektrycznego prądu stałego powrotu wózka,
- uruchomienie systemu sterowania,
- opracowanie kompletnej dokumentacji techniczno-ruchowej,
- przeszkolenie operatorów ciągarki w zakresie obsługi systemu sterowania.
Zainstalowany system sterowania zapewnił odpowiednią wydajność produkcji ciągarki. Wszystkie zbudowane urządzenia działają prawidłowo i dotąd nie uległy awarii. Współpraca przy tworzeniu systemu sterowania ciągarką przebiegła bez przeszkód.
Mariusz Jędrzej Święs
Prezes firmy
Tadeusz Kubiak
Dział Utrzymania Ruchu
ZAKŁADY METALOWE SIWEK
Firma Zakłady Metalowe „Siwek” z siedzibą w Biestrzykowie poświadcza, że Panowie Wojciech i Sebastian Pawlak z Warszawy wykonali w naszym zakładzie następujące prace:
• rok 2010: budowa, instalacja i uruchomienie Mikroprocesorowego Regulatora Mocy i Czasu Zgrzewania z sześcioma modułami tyrystorowymi,
• rok 2010: budowa, instalacja i uruchomienie układu sterowania podajnikiem prętów podłużnych, opartego o sterownik programowalny, w zgrzewarce wielopunktowej.
Dostarczone urządzenia pracują poprawnie i spełniają swoje zadanie. Warto zauważyć, że Mikroprocesorowy Regulator Mocy i Czasu Zgrzewania posiada tryb zgrzewania kolejnościowy-pojedynczy, nie oferowany w urządzeniach konkurencji.
Panowie Wojciech i Sebastian Pawlak są fachowcami godnymi zaufania, których możemy polecić innym kontrahentom.
Z wyrazami szacunku
Maciej Siwek
CORDIA PLUS
Szanowni Państwo,
Cordia Plus z Andrychowa jest producentem frontów aluminiowych i systemów meblowych. W naszej firmie duży nacisk kładziemy na jakość wytwarzanych produktów. Bardzo ważna jest dla nas także estetyka (współpracujemy z Akademią Sztuk Pięknych w Krakowie oraz z czołowymi polskimi, włoskimi i niemieckimi projektantami).
W 2012 roku w naszym zakładzie uruchomiono nowoczesną linię galwaniczną służącą do wytwarzania powłok na kształtownikach aluminiowych. Panowie Wojciech i Sebastian Pawlak z Warszawy zbudowali, dostarczyli i uruchomili stabilizowany impulsowy prostownik galwaniczny z tranzystorami IGBT służący do elektrobarwienia aluminium. Urządzenie pracuje bezawaryjnie, a jego obsługa jest intuicyjna. Sterownik mikroprocesorowy umożliwia stworzenie różnorodnych programów dla poszczególnych kolorów powłok stosowanych w naszych wyrobach. Prostownik precyzyjnie utrzymuje ustawione parametry technologiczne, co przekłada się na uzyskiwanie odpowiednich barw powłok, zgodnie z naszymi rygorystycznymi wymaganiami dotyczącymi jakości.
Panowie Wojciech i Sebastian Pawlak dali się poznać jako fachowcy w swojej dziedzinie. W trakcie wizyty w naszej firmie dzielili się wiedzą, doradzili w różnych kwestiach technicznych, niezwiązanych tylko i wyłącznie z instalowanym prostownikiem.
Firma Cordia Plus rekomenduje Panów Wojciecha i Sebastiana Pawlaka z Warszawy, jako rzetelnych i kompetentnych specjalistów w zakresie prostowników galwanicznych.
UR – TEX
W 2010 roku Panowie Wojciech i Sebastian Pawlak dokonali w naszej firmie uruchomienia wielowrzecionowej wiertarki Multifor 22 firmy Posalux, przeznaczonej do wiercenia otworów w płytkach drukowanych. Urządzenie wymagało naprawy płytek elektronicznych komputera sterującego oraz układu falownika napędu elektrycznego wrzecion. Ponadto dokonano podłączenia komputera PC i konfiguracji oprogramowania, za pośrednictwem którego możliwe jest wczytywanie programów wiertarskich do komputera wiertarki, z pominięciem czytnika taśm perforowanych. Został także wgrany do pamięci i skonfigurowany system operacyjny komputera wiertarki. Powstała również skrócona instrukcja obsługi w języku polskim obejmująca między innymi: podanie znaczenia często występujących błędów, opis postępowania w przypadku wymazania systemu operacyjnego z pamięci, eksport tabeli wierteł, uruchamianie programu wiertarskiego, wczytywanie programu z DNC, zmianę formatu współrzędnych, definiowanie parametrów wierteł, znaczenie niektórych komend używanych w programach wiertarskich. Uruchomiona wiertarka pracuje poprawnie i spełnia swoje zadanie.
Ponadto Pan Wojciech Pawlak współpracuje z naszą firmą od wielu lat, dokonując napraw układów elektronicznych wiertarek wielowrzecionowych Excelon. Pan Pawlak jest specjalistą w dziedzinie elektroniki, co pozwala mu sprawnie zdiagnozować miejsce awarii, usunąć uszkodzone elementy i przylutować nowe. Dzięki temu naprawa jest szybsza i tańsza niż w przypadku skorzystania z usług serwisu producenta wiertarek, który ogranicza się do wymiany całych płyt elektroniki, co wiąże się z dużym kosztem i długim czasem oczekiwania na nowe podzespoły.
Panowie Wojciech i Sebastian Pawlak są fachowcami godnymi zaufania, których możemy polecić innym kontrahentom.
Z poważaniem,
Zbigniew Urbański
PAKMET s.c. D. A. A. FILIPCZAK
Panowie Wojciech Pawlak i Sebastian Pawlak przeprowadzili udaną modernizację zgrzewarki liniowej wchodzącej w skład jednej z linii produkcyjnych w naszej fabryce. Maszyna ta służy do wielkoseryjnej produkcji opakowań metalowych (puszek i wiaderek).
W ramach modernizacji układu zasilania transformatora zgrzewalniczego zgrzewarki wykonano:
• układ tyrystorowy obwodu siłowego;
• Mikroprocesorowy Regulator Mocy i Czasu Zgrzewania (przystosowany do pracy ze zgrzewarkami liniowymi, umożliwiający ustawienie różnych prądów w poszczególnych fazach zgrzewania szwu puszki).
Od momentu uruchomienia nowej instalacji w 2009 roku, wszystkie zmodernizowane i zbudowane urządzenia działają bezawaryjnie. W stosunku do starego układu analogowego, nowy regulator precyzyjne utrzymuje ustawione parametry mocy i czasów zgrzewania, co przekłada się na uzyskiwanie pewnego i powtarzalnego zgrzewu.
Modernizacja została przeprowadzona w korzystnej dla nas cenie oraz zakończyła się w wyznaczonym terminie. Współpraca przebiegała w dobrej atmosferze. Rekomendujemy Panów Wojciecha i Sebastiana Pawlaka jako kompetentnych specjalistów w zakresie automatyki przemysłowej oraz układów zasilania transformatorów zgrzewalniczych zgrzewarek.
Z poważaniem,
Artur Filipczak
dyrektor techniczny
Airwent-System Sp. z o.o.
Firma Airwent-System Sp. z o.o. prowadzi działalność produkcyjno–handlową w zakresie produkcji i dystrybucji kompleksowych systemów wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych.
W grudniu 2014 roku oraz w kwietniu 2015 roku nasza firma zleciła Panom Wojciechowi Pawlakowi i Sebastianowi Pawlakowi wykonanie, montaż i uruchomienie dwóch Mikroprocesorowych Regulatorów Mocy i Czasu Zgrzewania dla zgrzewarek jednopunktowych. Urządzenia te zasilają transformatory zgrzewalnicze punktowych zgrzewarek kleszczowych wykorzystywanych w procesie produkcji podzespołów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Dostarczone regulatory pracują bezawaryjnie. Uzyskiwane zgrzeiny spełniają wysokie wymogi stawiane przez nasze przedsiębiorstwo. Połączenia blach są trwałe i powtarzalne.
Zlecenia wykonane zostały w sposób świadczący o wiedzy, doświadczeniu i profesjonalizmie.
Z poważaniem
Waldemar Nicpoń
Dyrektor Generalny
P.P.H.U „JARMEX” Jarosław Jaskólski
Przedsiębiorstwo P.P.H.U. „JARMEX” Jarosław Jaskólski jest producentem systemów ogrodzeniowych, siatek zgrzewanych, mat zbrojeniowych, gabionów dekoracyjnych i wyrobów z drutu. W trosce o wysoką jakość wyrobów i usług oraz zadowolenie klienta w firmie wdrożono Certyfikat zarządzania jakością ISO 9001:2008.
W 2014 roku w naszej firmie przeprowadzono modernizację dwóch zgrzewarek wielopunktowych, przeznaczonych do produkcji siatek stalowych. Panowie Wojciech Pawlak oraz Sebastian Pawlak z Warszawy wykonali dwa Mikroprocesorowe Regulatory Mocy i Czasu Zgrzewania dla zgrzewarek jednopunktowych. Urządzenia te zasilają transformatory zgrzewalnicze zmodernizowanych zgrzewarek. Regulatory ani razu nie uległy awarii. Zgrzane połączenia są wytrzymałe. Wartym wyróżnienia jest fakt, że mimo tego, iż dostarczone regulatory zostały zaprojektowane z myślą o zgrzewarkach punktowych, to świetnie spisują się we współpracy ze zgrzewarkami wielopunktowymi, gdzie panują o wiele cięższe warunki pracy (częstotliwość zgrzewania wynosi nawet 500 cykli na minutę).
Z wyrazami szacunku
mgr inż. Jarosław Jaskólski
Właściciel
Blask-Cynk Zakład Galwanizacyjny Tadeusz Popielecki
Zakład Galwanizacyjny Blask-Cynk świadczy najwyższej jakości usługi nakładania powłok cynkowych. Firma posiada dobrą bazę techniczną oraz wdrożoną najnowocześniejszą technologię cynkowania.
Z Panem inżynierem Wojciechem Pawlakiem współpracujemy od wielu lat. Uczestniczył on w uruchomieniu naszego zakładu w Mościskach koło Warszawy, dokonując przeglądu, podłączenia i rozruchu prostowników galwanicznych. Pan Pawlak wykonał powierzone mu prace fachowo i terminowo. Z tego powodu nasza firma nawiązała stałą współpracę z Panem Pawlakiem w zakresie serwisowania układów elektronicznych prostowników galwanicznych. Wszystkie, zgłoszone na przestrzeni wielu lat, awarie spotkały się z krótkim czasem reakcji. Naprawy były przeprowadzane sprawnie i rzetelnie. Mogliśmy zawsze liczyć na fachowe doradztwo techniczne oraz nieodpłatne konsultacje telefoniczne.
Pan inżynier Wojciech Pawlak jest specjalistą, którego nasza firma rekomenduje innym kontrahentom.
Z poważaniem
Tadeusz Popielecki
właściciel firmy
Doradztwo i Usługi Techniczne Piotr Gniech
W sierpniu 2016 roku nasza firma zleciła panom Wojciechowi Pawlakowi i Sebastianowi Pawlakowi wykonanie Mikroprocesorowego Regulatora Mocy i Czasu Zgrzewania dla zgrzewarki jednopunktowej (MRMiCZ1P standard). Otrzymaliśmy kompletne urządzenie, zawierające w jednej obudowie sterownik zgrzewania oraz moduł tyrystorowy. Montaż wymagał jedynie podłączenia zasilania, transformatora zgrzewarki oraz czujnika wyzwalającego zgrzewanie. Obsługa sterownika jest bardzo prosta. Uzyskiwane połączenia zgrzewane są wytrzymałe i spełniają wymogi kontroli jakości. W związku z tym, że urządzenie spełniło nasze oczekiwania, w listopadzie 2016 roku zleciliśmy wykonanie kolejnego egzemplarza.
W imieniu firmy
Piotr Gniech - właściciel
Zakład Elementów Sprężystych i Lotniczych Sp. z o. o.
Zakład Elementów Sprężystych i Lotniczych Sp. z o. o. produkuje kompensatory mieszkowe, które znajdują zastosowanie w lotniczych przyrządach pokładowych, instalacjach ciepłowniczych, spożywczych, przemysłowych, rurociągach grzewczych i technologicznych, w układach spalinowych. Przedsiębiorstwo wytwarza również kompensatory mieszkowe do pojazdów wojskowych. Najwyższa jakość naszych produktów potwierdzona została szeregiem certyfikatów. W firmie funkcjonuje system zarządzania jakością ISO 9001:2009.
W 2017 roku panowie Wojciech Pawlak oraz Sebastian Pawlak przeprowadzili w naszej firmie remont rezystancyjnej zgrzewarki liniowej. Prace obejmowały wykonanie, montaż i uruchomienie nowego układu sterowania oraz regulatora mocy zgrzewania. Zlecenie zostało wykonane w terminie. Dostarczona aparatura jest prosta w obsłudze. Uzyskiwane liniowe zgrzewy są nieprzepuszczalne i wytrzymałe, co zostało potwierdzone podczas rygorystycznych testów z wykorzystaniem wysokiego ciśnienia.
Nasza firma rekomenduje panów Wojciecha Pawlaka oraz Sebastiana Pawlaka, jako specjalistów w zakresie układów sterowania oraz regulatorów mocy zgrzewania do oporowych zgrzewarek liniowych.
Dyrektor Produkcji
mgr inż. Jakub Kruk
Machtronic
Firma Machtronic specjalizuje się w projektowaniu i budowie skomplikowanych maszyn i urządzeń prototypowych oraz nowoczesnych układów sterowania automatyki przemysłowej. Zaufały nam tak uznane marki, jak Grupa PSB, Heinz, BASF.
W 2014 roku nasza firma zleciła Panom Wojciechowi Pawlakowi i Sebastianowi Pawlakowi z Warszawy wykonanie Mikroprocesorowego Regulatora Mocy i Czasu Zgrzewania z sześcioma modułami tyrystorowymi 500 A. Urządzenie przeznaczone jest do zasilania transformatorów zgrzewalniczych wielopunktowej zgrzewarki do produkcji siatek stalowych. Otrzymane urządzenie spełniło nasze oczekiwania. Uzyskiwane połączenia zgrzewane są trwałe i zgodne z wymogami działu kontroli jakości. Z tego względu w 2016 roku zamówiliśmy dwa kolejne układy, z trzema modułami tyrystorowymi o prądzie 330 A oraz z trzema modułami tyrystorowymi o prądzie 500 A. Wszystkie urządzenia pracują poprawnie, utrzymując pewnie zadane parametry technologiczne.
Firma Machtronic rekomenduje Panów Wojciecha Pawlaka i Sebastiana Pawlaka z Warszawy, jako rzetelnych i kompetentnych specjalistów w zakresie układów zasilania transformatorów zgrzewalniczych elektrycznych zgrzewarek oporowych.
Błażej Radoła
Airwent-System Sp. z o.o.
Firma Airwent-System Sp. z o.o. prowadzi działalność produkcyjno–handlową w zakresie produkcji i dystrybucji kompleksowych systemów wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych.
W 2012 roku nasza firma zleciła Panom Wojciechowi Pawlakowi i Sebastianowi Pawlakowi modernizację zgrzewarki liniowej. Prace polegały na wykonaniu, montażu i uruchomieniu mikroprocesorowego tyrystorowego regulatora mocy i czasu zgrzewania oraz systemu sterowania wykorzystującego sterownik programowalny. Dostarczone urządzenia są proste w obsłudze i nigdy nie uległy awarii. Uzyskiwane zgrzeiny liniowe spełniają wysokie wymogi stawiane przez nasze przedsiębiorstwo. Połączenia blach są trwałe i powtarzalne.
Zlecenie wykonane zostało w sposób świadczący o wiedzy, doświadczeniu i profesjonalizmie.
Z poważaniem
Waldemar Nicpoń
Dyrektor Generalny
PPUH TAR-MET Grzegorz Tarapata
Szanowni Państwo, firma PPUH TAR-MET jest producentem części i akcesoriów do pojazdów silnikowych. Aby zapewnić wysoką jakość wyrobów wymaganą w branży motoryzacyjnej, nasze przedsiębiorstwo posiada odpowiednio wyposażony park maszynowy oraz zatrudnia doświadczonych fachowców.
W roku 2017 nasza firma powierzyła inżynierom Wojciechowi Pawlakowi oraz Sebastianowi Pawlakowi remont zgrzewarki liniowej. Prace obejmowały swoim zakresem wykonanie, dostarczenie, montaż i uruchomienie nowego systemu sterowania ze sterownikiem programowalnym, mikroprocesorowego regulatora mocy i czasu zgrzewania, tyrystorowego obwodu siłowego. System sterowania jest prosty w obsłudze. Wykonane urządzenie zawiera materiały wysokiej jakości, w tym przyciski, przełączniki, kontrolki, stycznik i wyłącznik silnikowy firmy Siemens, przekaźnik bezpieczeństwa firmy Pilz, listwy zaciskowe firmy Weidmuller, kable firmy Lapp Kabel. Przeprowadzone przez nas testy wykazały, że uzyskiwana zgrzeina liniowa spełnia wysokie wymagania kontroli jakości.
Firma PPUH TAR-MET poleca innym kontrahentom panów Wojciecha Pawlaka oraz Sebastiana Pawlaka, jako specjalistów w dziedzinie automatyki przemysłowej oraz zgrzewania elektrycznego oporowego.
Z poważaniem
Grzegorz Tarapata
ARTBET Sp. z o.o.
W naszej firmie od ponad 20 lat bezproblemowo i bezawaryjnie pracują tyrystorowe regulatory mocy i czasu zgrzewania zaprojektowane i wykonane przez Pana inżyniera Wojciecha Pawlaka. Wymienione układy elektroniczne wykorzystywane są w zgrzewarkach rezystancyjnych przeznaczonych do produkcji stalowych kratownic stropowych. Uzyskiwane połączenia zgrzewane charakteryzują się wysoką jakością i trwałością, co zostało potwierdzone przeprowadzonymi badaniami. Nasze wyroby posiadają certyfikat zgodności uzyskany od Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie.
W 2016 roku Panowie Wojciech Pawlak i Sebastian Pawlak wykonali dla nas Mikroprocesorowy Regulator Mocy i Czasu Zgrzewania dla zgrzewarki jednopunktowej (MRMiCZ1P standard). Nasz elektryk bez trudu podłączył otrzymany sterownik do zgrzewarki. Obsługa regulatora jest dla operatorów niezwykle prosta. Uzyskiwane zgrzeiny są mocne i powtarzalne. Urządzenie pracuje poprawnie i bezawaryjnie.
Firma Artbet Sp. z o.o. rekomenduje Panów Wojciecha Pawlaka oraz Sebastiana Pawlaka jako rzetelnych partnerów godnych polecenia.
Jednocześnie wyrażamy nadzieję, że nasza współpraca będzie kontynuowana także w przyszłości.
Z poważaniem
Artur Bladosz, prezes
GRAS Prywatne Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe GRAS od 1985 zajmuje się konstruowaniem, produkcją oraz dystrybucją sprzętu przeciwpożarowego, ratownictwa i BHP. Specjalizujemy się przede wszystkim w produkcji: hydrantów wewnętrznych z wężem półsztywnym DN19, hydrantów wewnętrznych z wężem półsztywnym DN25, hydrantów wewnętrznych z wężem półsztywnym DN33, hydrantów wewnętrznych z wężem płasko składanym DN52 oraz hydrantów specjalnego przeznaczenia. Wytwarzane przez nas hydranty spełniają wysokie wymagania stawiane sprzętowi przeciwpożarowemu, co zostało potwierdzone Certyfikatami Zgodności EC wydanymi przez Jednostkę Certyfikującą Wyroby przy CNBOP w Józefowie k/Warszawy.
W grudniu 2017 roku firma GRAS zleciła Panom Wojciechowi Pawlakowi oraz Sebastianowi Pawlakowi wykonanie sterownika Mikroprocesorowego Regulatora Mocy i Czasu Zgrzewania dla zgrzewarki liniowej wraz z zabudowanym na radiatorze modułem tyrystorowym oraz transformatorami impulsowymi i filtrem przepięciowym. Urządzenia zostały wykonane i dostarczone w krótkim terminie. Cena była niższa niż zaoferowana przez konkurencyjną firmę. We własnym zakresie bez trudu dokonaliśmy montażu i uruchomienia otrzymanych urządzeń w zgrzewarce liniowej. Uzyskiwane zgrzeiny liniowe są wysokiej jakości.
Firma GRAS poleca Panów Wojciecha Pawlaka i Sebastiana Pawlaka innym kontrahentom, jako specjalistów w obszarze regulatorów mocy i czasu zgrzewania dla zgrzewarek liniowych.
Z poważaniem
Mirosław Seweryn
Dyrektor d/s Administracji i Produkcji
PPUH OMEGA
Firma PPUH OMEGA zajmuje się produkcją wyrobów ze stali nierdzewnej (kwasoodpornej), takich jak na przykład kosze do sterylizacji noży, formy do szynek, wózki, wieszaki, urządzenia pneumatyczne, pojemniki do sterylizacji. Za sprawą wysokiej jakości, nasze produkty zyskały uznanie w całej Europie.
W firmie PPUH OMEGA od 2016 roku pracują dwa Mikroprocesorowe Regulatory Mocy i Czasu Zgrzewania dla zgrzewarek jednopunktowych – MRMiCZ1P standard. Regulatory te pozwalają uzyskiwać zgrzeiny wysokiej jakości, podczas zgrzewania drutów ze stali kwasoodpornej. Zadowoleni z działania sterowników, w 2017 roku zleciliśmy Panom Wojciechowi i Sebastianowi Pawlakowi wykonanie kolejnego urządzenia. Wszystkie trzy regulatory pracują bezawaryjnie, a uzyskiwane zgrzeiny są mocne oraz powtarzalne.
Firma PPUH OMEGA rekomenduje innym przedsiębiorcom Mikroprocesorowe Regulatory Mocy i Czasu Zgrzewania dla zgrzewarek jednopunktowych – MRMiCZ1P standard.
Z poważaniem
Liszewski Leon
właściciel